Únor 2009

Garfield a nenávist

27. února 2009 v 17:32 | Tygřík |  Garfield
Mám takovou milou náladu. Nenávidím všechny krávy za jakoukoliv přepážkou, nenávidím únor, nenávidím ten sráč bílej alias sádru, co stále ještě pořád mám na ruce a celkově mám velmi agresivní náladu. Nedivte se mi. Tak by Vás to nasštvalo.

No Line On Horizon

25. února 2009 v 18:40 | Tygřík |  Hudba
Anoooo. Nový CDčko U2. Konečně. Už se blíží datum, kdy bude vpuštěno do světa.

Biologie přináší odporná zjištění

25. února 2009 v 18:00 | Tygřík |  Svět očima Tygříka
Já vím, už jsem si na to stěžovala Broňce a Bobříkovi a Ravie a pak taky každýmu, kdo šel zrovna kolem... Ale já Vám to musím říct taky. Biologie přináší šílená zjištění o věcech, které mi jinak přijdou docela normální.

Chyť mě když to dokážeš

22. února 2009 v 18:58 | Tygřík |  Filmy
Nesnáším Leonarda DiCapria. Fakt. Je odpornej. Ale tenhle film... Tenhle film je skvělej a já toho DiCapria skousnu.

Lingvistická švanda pod sjezdovkou

21. února 2009 v 17:43 | Tygřík |  Svět očima Tygříka
Někteří jedinci zaznamenali, že jsem prováděla zimní aktivitu v Deštném v Orl. horách (ty kopce jsou oproti Alpám ňáký malý...). Někteří už i viděli, že zimní aktivita přinesla výsledek v podobě slušivé sádry, jež nyní zdobí moji pravou ruku. Když je totiž někdo střevo bóóží, jako já...

Garfieldovy zákony

18. února 2009 v 20:35 | Tygřík |  Garfield
To není žádná narážka na zákony z per právníků, ale na kočičí podstatu. Bobřík jistě vzpomene na Barbuchu rozvalující se na novinách. To jsou prostě kočky...

Protisněhová revolta

17. února 2009 v 19:26 | Tygřík |  Hudba
Že nesnáším sníh je o mně všeobecně známo. Takže asi všichni tušíme, co se mi honilo hlavou dneska ráno, když jsem ten sajrajt hnusnej mokrej bílej uklízela z chodníku (Palcové titulky: Masová vražda! Sníh zemřel krutou smrtí!!! Nemilosrdná vražedkyně nacpala sníh do mikrovlnky a pustila ji na plný výkon!!! Sněhovražda!!! Tisíce truchlí nad smrtí ubohého sněhu!!!) Promiňte, před chvílí jsem dokoukala Chicago, tak jsem se nechala malinko unést, ale myšlenky na vybílení (ne, že by potřeboval být bělejší, asi se pere s Wanishem) sněhu se mi honily hlavou celou tu dobu.

Volání karburátoru - Stephen Leacock

17. února 2009 v 15:14 | Tygřík |  Knížky
Smůla. Zase žádná uchazejícná recenze. Fakt máte pech, ale je to tak. Tak proč tedy otravuju? Dneska ráno (tedy dopoledne) po rozcvičce zahrnující odházení sněhu od baráku a krasojízdy po bytě s vysavačem jsem váhala, po jaké knížce hrábnout. Odnesla to tahle, dostala jsem ji k Vánocům a ještě pořád ji nemám přečetenou (stydím se). Obsahuje krátké povídky od vrchuřečeného Stephena Leacocka, který se narodil v Británii a záhy se jeho rodina přestěhovala do Kanady. O tom více někdy jindy. Teď k článku.

Garfield a pláž

16. února 2009 v 19:21 | Tygřík |  Garfield
Nesnáším zimu a nesníším sníh. Jak tak říkám to "nesnáším", tak k tomu mám taky super sérii, když budete chtět, tak ji sem někdy nacpu. Ale zpátky ke sněhu. Celej den to tam kydá a kydá. A všichni jsou někde na horách, popřípadě ve škole a nemaj na mě čas (jestli on to není záměr? Kvadrát, to mě nenapadlo), tak vrčím na sníh a rozhodla jsem se pro revoltu! Na co stripy o sněhu? Dáme se sérii z pláže. He?

Na stojáka

16. února 2009 v 9:21 | Tygřík |  Svět očima Tygříka
Sice jsem pouze vykradla Youtube, ale věřím, že mi to odpustíte. Tohle video mi totiž něco připomnělo a mezi Vámi jsou tací, co se dovtípí co:) Třeba Bobřík.


Hnusné pondělí Vám přeju.
Tygřík

Každej máme svoje slabůstky

15. února 2009 v 19:25 | Tygřík |  Svět očima Tygříka
A já jsem tak proklatě slabej člověk, že jich mám nepočítaně. A neodolám. Raven teď odpustí, naprosoto mě nadchla svým číslováním, prostě bomba a já to zase zneužiju. A sprostě obšlehnu. Stydím se hrozně moc.;) Koupím Ti čokoládu:)

Léčba trudomyslnosti

13. února 2009 v 17:45 | Tygřík |  Hudba
Míč jsem zapomněla ve vlaku, takže zbývá humorný převlek (ten jsem zvádla úspěšně včera na vernisáži, vydávala jsem se za elegantně oděnou osobu, což v mém podání bylo humorné nesporně) a píseň (polární noc, má zvláštní moc, každého přepadne smutek...) - pro nechápavé - toto je z Cimrmana. Chápaví znají a vysvětlivky nepotřebují. Máte-li chuť pokračovat, klikněte, na celý článek.
Varování: článek není vhodný pro těhotné a kojící ženy, zamilované a zejména pro Bobříka. Nedělám si iluze, že by mě někdo poslechl, ale pak si nestěžujte, že jsem Vás nevarovala.

Únorové ČiliChili

11. února 2009 v 14:31 | Tygřík
Aneb jediná věc, která se mi na únoru líbí. Tématem je dopravní kolaps, tož to bude čupr čtení do emhádéčka:) Zatím jsem to jen prolistovala, na delší čtení ještě nebyl čas. Co Vám prozradím (pokud ho ještě nemáte, o čemž pochybuju, páč já jsem kvůlivá lyžáku pozadu) je souboj - vlak vs. autobus. Dále samozřejmě Bedřich. Nechutný je Top 10 - tentokráte Valentýnky. Bylo mi blivno po přečtení té prvé, natož té poslední. Nenávidím Valentýna. Ale to je trochu jinej článek. Třeba tenhle nebo taky. No, co byste ode mě taky čekali jinýho, že... Já vím, že jsem neromantická bytost. A to tak že úplně. Dále v Čili najdete článek o čaji, na kterej se osobně velmi těším, něco málo o Xindlovi a určitě spoustu dalšího. Tak pěkný počtení, pokud stejně jako já tomuhle časopisu fandíte ;)
Tygra

Když únor, tak únor

10. února 2009 v 18:53 | Tygřík |  Svět očima Tygříka

Nevím, jak často se to děje Vám, že se probudíte a máte dobrou náladu, zcela ochotně se vyhrabete dokonce včas z postele, usmíváte se a jste plně odhodlaní být na všechny milí a usměvaví.

When the night has come...

9. února 2009 v 13:04 | Tygřík |  Hudba
Abych Vás náhodou o něco neochudila, zmíním se aji o piesních, které doprovázely náš veleslavný lyžák. Samozřejmě se to neobešlo bez infantilní songů typu Brouček (Mám malinkou krabičku, do ní jsem si schoval brouka) nebo Kuna ví, popřípadě, nedej bóže, Klára má byt suteré-é-é-nu.
Víceméně vždycky když to bylo možné se békala finská polka, trsalo se Moskau (každý tím byl velmi uchvácen, zejména Kája a Lucucha), někteří další se pokoušeli vykloubit si pánevní pletenec po vzoru Clauda Francois - Belle belle belle, hymnou naší třídy se stal hit od Horkýže Slíže R'n'B Soul (na minulém jsme zas pořád pořvávali Malou Žužu, Logickou hádanku a Lesbien and gay song, musíte uznat, že jet někam s námi je velká sranda a hlavně velká ostuda;D)
Ale největší sranda byly písně odehrávající se v soukromí našeho pokje. Za následující pasáž článku mě Hilda zabije, ale to je riziko pondělí:) Tak za prvně to bylo Stand by me - zejména jedna jeho podoba, pusobící velmi magneticky na výskyt některých áčáku, že Hildo? K tomu snad jen dodatek Lucuchy a Ňufky (což Hildu zdeptalo ještě víc) - zavolá nebo přijde :D (Ostatní - pokud máte pocit, že nic nechápete, je to zcela v pořádku, znovu apeluji, pozvěte nás někam, my Vám o tom budeme vyprávět:D) No radši popojedem. Společnost nám dělali aji Everly Brothers, což mi připomíná nejdůležitější věc - Bratří písně. To abychom Hildě udělali radost - Bratříčku, zavírej vrátka. Hildo, nezabíjej mě. A nebo vlastně jo, aby byl klid. (Btw. -můžeš mi to oplatit, pěje se tam cosi o vlku, což takhle při pondělku uslyším jen velmi nerada) A ještě k tomu připojím obrázek:

Já nic, to Garfield:)
Ostatní: Vážně si nelamte hlavu s tím, že nechňápete. To by totiž bylo na dlouho. A k tomu jsem záměrně vystříhala pasáže nočního pění s Hildou. Včetně pohádek o tom jak se studánka zkalila, hnůj zkouřil a malilinkatá babička se malilinko připotento, jak se malilinko lekla. :)
Pokud by Vás některé z nabízených videí uchvátilo, navštivte Ajťákův blog, on Vám tam radí, jak stahovat.
Tygra s vinšováním hnusného dne.

Díky za Vaši přízeň

8. února 2009 v 19:42 | Tygřík |  Tygřík info
Ahooojte!!!
Právě padla desetitisící návštěva (thanks to Polo, byls to Ty, máš recht). Nezastírám, že po menším nátlaku na kontakt list (nerozchodila bych, kdyby to padlo v pondělí:D), takže děkuju všem, kteří se nechali zlanařit a klikli na odkaz a nechali se započítat toplistem;)
Doufám, že je to na tom obrázku vidět:) Tímto děkuju Marťovi za zachování památného čísla na Toplistu print screenem, zatímco jsem děkovala všem online návštěvám za účast na mém malém triumfu. K tomu se na počitadle teď dějí zázraky jako 39 lidí on-line, takže díky ajťákovi, kterej za tím vším nepochybně stojí. Děkuju moc:) Fakt jsi mi udělal radsot. A Vám ostatním posílám velké díky za to, že jsem se dohrabala až k takovým číslům. Jste báječní čtenáři!!!!
Tygřík

Erste hilfe, Österreich volá!

8. února 2009 v 18:24 | Tygřík |  Tygřík na cestách
Na vědomost se dává, že se Tygřík bohužel pro Vás vrátil a až na vykloubený palec je úplně v pořádku (po fyzické stránce, duševně v pořádku není už hezkou řádku let. Máte radost? No uznávám, že to je blbej dotaz, protože zatím mám pocit, že jsem nikomu nijak zvlášť nechyběla. A zejména u některých mě to docela nakrklo. Ale to je fuk, nic není ideální;) Pokud patříte mezi Ty, kteří mě postrádali nebo tak něco, tak pokračujte ve čtení směle dále. A ostatní ať si políbí třeba preference.

Bermudské tojúhelníky a propadliště dějin

4. února 2009 v 11:02 | Tygřík |  Svět očima Tygříka
Ach ano, určitě to znáte. Ještě před chvílí to tady leželo a teď je to fuč. Jenže já teď mám na mysli ztráty trvalejšího charakteru, kdy prolezete dům od sklepa po půdu, ale ani za nic nenajdete to, co potřebujete. Prostě se zem slehla. Takový věci se dějou v Bermudském trojúhelníku. (Z toho teď vynecháme všechny asymetrické bratry a jejich trojboj domov-volejbal-hospoda a taky fakt, že "v tý hospodě maj takovej větrák, jako jo, a to pustěj dycky když du kolem a prostě mě to vcucne dovnitř"). Jenže dle mého jsou takové trojúhelníky, kruhy, čtverce, obdélníky, pravidelné šestnáctiúhelníky a jiná verbež bohatě přítomny v mojí bezprostřední blízkosti.

Už to mám!

3. února 2009 v 10:32 | Tygřík |  Garfield
Já jsem čtvernožec!

Garfield a únor

1. února 2009 v 17:27 | Tygřík |  Garfield
Začal nám únor. Čili měsíc největší deprese, tedy alespoň podle Garfielda. Vy se však máte radovat. Já jsem totiž momentálně 700 km pryč z domova, kdesi v Rakousku, kousek od ledovce, kde mám při troše štěstí lyžovat. Takže slavte a radujte se, týden mě nepotkáte. Máte radost? Určitě velkou.
Tu máte stripy:
V klidu, pondělí je až zítra;) Určitě si při snídani na tenhle strip vzpomenu..:) Ale globálně vzato, únor je svinstvo... Natolik, že to postřehne i Jon:
A křeslo taky...
A dokonává své dílo zkázy:
Důkladně:
A závěrem...
No což. Vy se musíte vyrovnat s tím, že se možná vrátím, ale to je riziko února. Zatím si užívejte toho, že jsem fuč.
Tygřík
catlover
cat
simon
cat
hate
st

home


mon