Listopad 2009

Tygrovýlev

30. listopadu 2009 v 21:56 | Tygřík |  Svět očima Tygříka
Po roce přicházejí. A není řeč o Vánocích. I když těch se to taky trochu týká. Nabízím pohled do nitra tygří duše. Bude to možná trochu psychadelické. Asi jako moje nedávná noční cesta domů. Kráčela jsem nocí, mlhou, kamsi za světlem, proti kterému se rýsovaly temné stromy, kolem mě pobíhali králíci, LSD jeleni a koně. A to jsem byla střízlivá a nesjetá, přičemž mi každý věří pouze jednu část předchozího krátkého příběhu.

Práce mě fascinuje, vydržím se na ni celé hodiny dívat

28. listopadu 2009 v 17:06 | Tygřík |  Soap opera
Další pracovní den za námi.
Tentokrát se mi zhroutil svět. Máločím jsem si v životě byla jistá jako banánovou pěnou. Tak jistě pochopíte jaké zklamání jsem prodělala když jsem zjistila že bazmek na mýdlo je rozbitý a že to co je banánová pěna ve skutečnosti není pěna, ale tekutina žlutozelenkavé barvy nápadně připomínající tekutinu, o které zpívá Záviš v písni Cukráři, ty debile. No zkrátka jsem tím přišla o jednu ze životních jistot a nevím jak se s tím srovnám.
Dalším bolestným úderem bylo opět rádio, tentokráte chrlící vánoční songy jeden přes druhý. Broňka křepčíc na píseň Po roce Vánocééé Vánocééé přichááázejí, zpííívejmeee přáááteeeléééé sklidila veliký úspěch. A také vyděsila půlku Sezemic když z jiné vánoční písně chytla takový lochec, že se se celá hala plná hučících strojů a hučících lidí otočila co že se to děje. Znáte to, takovej ten smích, že se kytky vcucnou do květináče. Prostě Broňka.
Dalším útokem na bránici byli dva muži. Asi se nám snažili nahradit našeho oblíbeného kriminálního živla Kamila, který po nás házel okem v předchozích měsících. Tito byli dva (jeden znal cestu tam a druhej zpátky), neustále kroužili kolem, prohlíželi si nás z různých úhlů a zdravili nás hlasitým "Dobrý den, slečny.", nemluvě o tom, že takhle kroužili kolem většiny žen v hale a řídili se heslem v nadpisu článku. No bylo to zábavné, ostatně jako vždycky.
Uvidíme co se nám přihodí zítra.
P.S. K Vánocům NECHCI kalendář. Jasné?
Tygřík

Další zapeklený článek

26. listopadu 2009 v 18:22 | Tygřík |  Zapeklené články
Jsem tu s dalším zapekleným článkem. Ten minulý byl poněkud rozporuplný, nejspíš bych měla být šťastná, že ho pochopil aspoň někdo. Nevím jak moc nápadně mám napsat tento, ale asi bude úplně blbuvzdorný. Hodně věcí se teď děje a zároveň nic světoborného. Nevím jak to vecpat do článků a proto teď poslední dva měsíce moc nepšu. Trošku mě to štve, chci to napravit, ale zas na druhou stranu mám pocit, že nemám moc co říct.
Na farmu přibili rejndýři, už jich mám mrtě moc. Nevím co s nimi, nejspíš kosit. Doufám že na farmu zima nepřijde, stejně jako nepřichází sem. Miluju sluníčko. Miluju ho za to jak moc poslední dobou svítí a věřím že se nebude dít to samé co v úterý: kompletní průtrž mračen. Ale zas na druhou stranu bude už prosinec. Trochu mě to děsí. Nevím co budu dělat, až veknu bude nejen tma, ale i pekelná zima a k tomu všemu ještě sníh a podobné hnusy. Soudím, že nejlepší nápad bude zalézt do postele a prospat se do jara. To je plán. Teď ho ještě provést. Každý , že tygři spí osmnáct hodin denně. Hahaha. Kéž by...
Nejlíp udělám, když tu přestanu hloupě cancat o naprostém ničem. Nápad sám byl dobrý, ale provedení selhalo. Snad bude příště líp.
Tygřík

Já z toho nemám dobrej pocit, po botách plazí se mi mloci

22. listopadu 2009 v 18:14 | Tygřík |  Soap opera
Ahojte.
Tak nějak mě nenapadá žádný humorný úvod. Asi vykradu Broněčku a její dnešní monolog o tom, že bude mít dvě prasata, jedno se bude jmenovat Ruda druhé Železná a ona na ně bude volat Železná Rudo. Ano, teď to není vtipné, ale kdybyste viděli Broňku...:)

Hannibal ante portas

19. listopadu 2009 v 15:01 | Tygřík |  Zapeklené články
Hodně se nám to zapeklilo. A nepomohly ani kruhy v listí. Ne všechno jde zašifrovat, ale pokusit se o to snad můžu. Nevím jestli je rozumné všechno svádět na fakt, že je všechno krokodýl.

I vorvaňové by měli mít svého vlkodlaka, měli by s ním tančit, měli by s ním kafit, měli by spolu být na věky. Bez vlkodlaka to určitě není ono. Alice se klidně může dát na pití, ale to na tom vůbec nic nezmění. Líbí se mi tahle myšlenka...

Asi jsem udělala chybu. Nejspíš s tím nic neudělám, ale třeba mě to poučí a příště si radši nafackuju sama. Třeba taky ne, Eida měl možná pravdu, dost možná určitě.

Přemýšlím co s tím, nepomohlo ani krásně vonící tričko. Odpadnout v půlce sms taky nebylo ideální řešení. Ráno mě to nepotěšilo. Teď se tomu všemu můžu smát. A taky můžu doufat, že se na nebi objeví bílý krokodýl. Snad nás nekousne.

Tygřík

Mám několik závažných dotazů

12. listopadu 2009 v 18:35 | Tygřík |  Tygřík v pomlčkách
U kterých bude možná velmi záhodno když zůstanou nezodpovězeny. A taky bude moc dobré, když se nad nimi nebudete nijak hluboce zamýšlet:)

Mít či nemít..?

6. listopadu 2009 v 16:13 | Tygřík |  Svět očima Tygříka
...ráda lidi kolem. Líbil se mi citát jedné nejmenované Raven. "Nemám ráda lidi... Ale vy mi ani tak moc nevadíte!" :) Mám Tě ráda, Ravie:)

Kouzelné odpoledne

4. listopadu 2009 v 8:00 | Tygřík |  Svět očima Tygříka
Jenom krátce.

Ulicí kvílí sto zlitejch démonů

3. listopadu 2009 v 8:05 | Tygřík |  Svět očima Tygříka
...na počest jedný která padá z balkónu, sražená samotou a tím že se jí ptám: "Vo co de? Vždyť je Bůh taky sám..."
catlover
cat
simon
cat
hate
st

home


mon