Hic sunt leones!

25. května 2010 v 19:47 | Tygřík |  Tygřík v pomlčkách
Rozhodla jsem se, že už to déle nevydržím skrývat před okolním světem - jsem naprosto neschopná a opravdu hodně toho neumím. Že jste si toho už všimli? Tak to Vás tedy nebudu nadále otravovat a místo čtení "pod perexem" Vás odkážu ke své dokonalé segře, která konečně podlehla mému pruzení ohledně toho, že by si měla pořídit blog. Hyn tutady.

  1. Nejsem schopná vymyslet smyslupný název pro článek. I když to je možná daleko lepší, protože jinak by hned každý poznal že pod perexem bude nějaká naprostá kravina. I když. to se ode mě zřejmě čeká.
  2. Nejsem schopná kreslit, aniž bych při tom nedostala záchvat neovladatelného vzteku, kdy chci všechno rozkousat a roztrhat, přičemž výsledek si stejně zaslouží být roztrhán, rozkousán a občas i natráven.
  3. Nejsem schopná hrát na žádný hudební nástroj, aniž by se sám od sebe při mém přiblížení nerozladil, nezačal levitovat a nepraštil mě po hlavě. Kytaru mi dali do ruky jednou, držela jsem ji pochopitelně obráceně, tak mi řekli, že jsem debil a zas mi ji vzali. Což je podle mě strašně nefér, protože moje jediná aspirace je fláknout do strun, udělat mocné: "KCHCHAÁÁÁÁÁ!" a cítit se jako rocková hvězda, vole. A dle méhou hudebního hluchu je úplně jedno, jestli to mlácení do strun budu provádět vzhůru nohama nebo ne.
    Taky mi naši kdysi dávno koupili flétnu. Párkrát jsem na ni zkusila hrát a pak všichni dospěli k názoru, že jediná logická spojitost mezi mnou a flétnou je nacpat mi ji do nosu a vytáhnout uchem.
  4. Nejsem schopná zpívat, aniž bych při tom nikomu nezpůspbila vnitřní krvácení. Byla bych skvělý zpěvák za předpokladu že bych se narodila jako Vogon. Což bohužel nejsem. Takže zpívat budu asi jen ve volném kosmu.
  5. Nejsem schopná psát. Když  píšu ručně, tak to nikdo nepřečte, ježto je to nečitelné. A když píšu na blog, tak to čitelné bohužel je, asi změním font na Monotype Corsiva.
  6. Nejsem schopná pochopit takové ty matematické, fyzikální a chemické věci. Což bych nazvala už duševní poruchou, protože to se nedá svádět ani na prachobyčejnou blbost.
  7. Nejsem schopná provozovat většinu běžných aktivit, protože si při tom velmi ublížim. Koneckonců si všichni pamatujeme jak jsem si rozbila hubu ve sprše. A kdybych náhodou zapomněla, tak se má epesní jizva ozve sama (obzvláště mám-li se setkat s jednou milou blonďatou paní tam v Chrudimi. Voldemort is real evil.)
No tím bych ukončila epochální výlet do tygří pošahané hlavy a poděkovala za všechny ty ryby.
Sbohem
Tygra
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Raven Raven | 25. května 2010 v 21:22 | Reagovat

Jednoho dne si seženeme kytary a budeme s nimi předvádět stále jeden a ten samý, stejný Masonovský pohyb rockový hvězdy.

A budeme si přitom zpívat.

A zničíme lidstvo.

2 Bobřík Bobřík | 25. května 2010 v 22:38 | Reagovat

Nic ssi z toho nedělej, já nechápu mnohem víc věcí, než ty sprostý slova, co jsi psala v bodě č.6.

3 Tygřík Tygřík | E-mail | Web | 26. května 2010 v 14:56 | Reagovat

Raven: Do toho!
Bobřík: Víš, ty sice možná nechápeš ty divný věci z bodu šest (což mi přopomíná ty divný věci ze kterých jsi maturoval a vůbec ti to není blbý), ale rozumíš jinejm věcem a já tě za to nepřestanu obdivovat.

4 Bobřík Bobřík | 26. května 2010 v 21:08 | Reagovat

Prosím Tě, čemu že rozumím? Já o ničem nevím, to je sprosté a podlé obvinění.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
catlover
cat
simon
cat
hate
st

home


mon