Hů a hů, sovy v mazutu houkaj

20. června 2010 v 19:30 | Tygřík |  Hudba
Hu. Článek. O koncertu Tří sester.

Už oběd v pátek byl velmi tématický, neb k obědu byly játra, což jsem brala jako jasné znamení a chtěla jsem si nabrat do zásoby :))

Den předtím jsem strávila dětství u výroby tématických nehtů s patřičným logem kapely, což bylo také hodnoceno kladně, zejména v kruzích účastníků koncertu. Na schodech jsem potkala ráno pana inženýra, který obdivovat nehty a zmiňoval pravděpodobnost se kterou se na koncertě ukáže.

Odpoledne byl sraz naplánován na "mezi pátou a půl šestou" u transparentu, kam jsme se slezli já a Cinky, chvíli po nás Gudrun a Dominik a svorně jsme čekali na další. Ondra mi telefonicky sdělil, že s Méďou našli zkratku, což mě vyděsilo tak, že jsem rozhodně nepočítala s tím, že je ještě letos uvidím. Mezitím nás objevila Iriska a po chvíli dorazila Golfi s Pítrem. Posledními tedy byli Ondra a Méďa, ale jak jsem již zmínila, to se dalo dost dobře čekat a vůbec mě to nepřekvapilo. K mému údivu však poměrně zakrátko skutečně přišli, takže jsme se vypravili ku vstupním branám do pivováru. Tam jsme byli patřičně okroužkováni a vpuštěni dovnitř. Mezitím se na pódiu vytvařely apokalyptické zvuky nesoucí se v nepravidelných vlnách coby předkapela.

Využili jsme mohutného stánkoví a obohatili se o pi(ti)vo a jako výchozí strategický bod jsme si vybrali zídku u výdeje sudů, protože se tam dalo sedět, bylo to pro případ deště pod stříškou, stáneks jídlem byl vedle, odpaďák hned naproti a stánek s pivem o pět metrů dál. Zkrátka taktické místo. Počala tu první vlna volného seznamování a focení na mmsku pro Adama. Méďa se tvářil velmi nenadšeně, ale to on dělá často, jak jsem si všimla. Dokonce bych řekla, že to i nějak souvisí s mou přítomností ;))

První předkapela byla značně děsivá, s Ondou jsme největší lochec chytli, když zahlásili, že následovat bude píseň Implantáty od pantáty. S Irisicí a Cinkym jsme se vydali ku Třísestřímu stánku s cíle ulovit placky a pro Cinkyho trenky. nicméně pán byl nevybaven a placky měl dost vybrané a trenky neměl vůbec a nechtěl nám ty poslední prodat, což beru jako velkou nespravedlnost. U stánku jsme potkali Ondu a Méďu a zanechali je jejich osudu a šli jsme se chlubit svými úlovky.
Pak se někam zatoulal Cinky a Iris s Golfi taktéž. Nakonec se hloubi pekel vrátili a tak jsme postrádali jen Ondru a Méďu. Mezitím sme se najedli, s Cinkym vyvinuli revoluční myšlenku ohledně Fanánkových narozenin a psal mi Adam, ať ty dva nenchávám moc o samotě. Pak mi psala Rav a přála nám hustopekelnou krutozábavu :)) S Cinkym sme se šli podívat na křest Ozzobíra, což byla trochu nuda, ale což...

Pak se ukázal Ondra s Méďou, byli v Hypernově nalovit jídlo. Méďa měl makovou půlku. Stále nevím co si pod tím představit, ale jako zdroj zábavy to bylo fajn.
S Cinkym jsme také pořádali společné výpravy na záchod, ta poslední byla fakt hardcore, protože byla těsně před začátkem Sester, takže fronta až za druhý roh. Na druhou stranu to byla fakt sranda:)

Pak už naštěstí přišly Sestry, takže jsme Pítra ověsili vším co jsme pod podiem nepotřebovali a šli jsme se vecpat mezi dav lidí, který se poměrně rychle utvořil kolem stage. Ondra a Méďa byli opět nezvěstní a nikde nebyli k nalezení. Dobře jim tak. S Iris jsme zabraly místečko a počkaly na Cinkyho a Golfi, pak jsme se společnými silami svorně procpali až ke kotli, kde jsme poměrně solidně setrvali až do samého konce. Fanánek měl na hlavě kolejnice. Zazněly všechny důležité písně jako Alkohol je, Homosexuál, Lázničky, Pumpa, Pijánovka, Aida, Dederon, Čaroděj ze země koz, Pillsner Urquell, vzpomínalo se na Sahulu - Sovy v mazutu, Vlak do Bohnic, atp. Na závěr Léto, Zelená... No bylo to zkrátka úžasné.
Jediné co mě fakt štvalo byli všichni ti debílci, co měli potřebu dávat si do huby pokaždé když do sebe strčili, to bych si fakt odpustila, ale budiž...

Takže takhle jsme se měli na Sestrách. A Hilda by se měla chytit za nos a měla by příště jít taky!
Tygra
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
catlover
cat
simon
cat
hate
st

home


mon